Sıkça sorulan sorular ve bilmek istedikleriniz

sms icon

Bu programını diğer programlardan avantajı nedir? neden tercih deyim?

Bu program kullanarak kendi cep telefonu hattınızı kullanrak toplu sms gönderebilirsiniz. Cep telefonu operatörünüzün düzenledi bireysel veya kurumsal mesaj paketlerine üye olup çok ucuza binlerce toplu sms gönderebilirsiniz. Web den toplu sms gönderdiğinzde her bir sms'nin maliyeti 2 ile 3 kr arasındadır. Bu programı kullanarak toplu sms gönderdiğinizde herbir sms'nin maliyeti 1 kr bile olmamaktadır.

Program hangi operatörlerde çalışır?

program tüm GSM operatörlerinde sorunsuzca çalışmaktadır.
sms icon

SMS göndermeye nasıl başlayabilirim?

SMS göndermeye başlamadan önce herhangi bir operatöre ait bir mobil modeminizin (VINN,JET veya VODEM) olması gerekir. Bu modemi herhangi bir operatörün bayisinden alabilirsiniz. Modeme takarak toplu sms göndermek için faturalı veya faturasız bir hat alınınız. Limit aşımı olmaması için faturasız almanız daha iyi olur. Daha sonra aldığınız hattı GSM operatörlerinin SMS paketlerinden birine kaydedin. Bu işlemden sonra Sms paketine kaydınız gerçekleştiğine dair mesaj geldikten sonra hattınızı mobil modeme takarak program aracığı ile mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.
sms icon

Mesajların gidip gitmediğini öğrenebilirmiyim?

Evet. Mesajı gönderirken "Mesaj İletim Raporu Gelsin" seçeneğini onaylarsanız herbir mesajdan sonra size mesajın ulaşıp ulaşmadığı bildiren bir iletim raporu gelir.
sms icon

Excel'de kayıtlı olan telefon numaralarını programa alabilirmiyım?

Evet. excel kayıtlı telefon numaralarını ve kişi listelerinizi programa excel'den veri al seçeneği ile aktarabilirsiniz. e-okul daki öğrenci devamsızlıklarınıda yine excel'den verial seçeneğindeki devamsızlık al seçeneğini kullanarak programa aktarabilirsiniz.
sms icon

SIM katımdaki mesajları görebilirmiyim?

Evet. SIM kartınızdaki gelen mesajları göndermiş olduğunuz tüm mesajları "Mesaj Kutusu" bölümünden görebilirsiniz.
sms icon

Programın kullanım süresi nekadardır? Garanti süresi var mı?

Programı satın aldığınızada ömür boyu kullanabilirsiniz. Garanti süresi 3 yıldır.Programın güncel sürümleri çıktıkça garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir. Garanrti süresinin biriminden sonra güncel bir sürümü kullanmak isterseniz. Ek olarak güncelleme ücreti ödemeniz gerekir.
sms icon

Programı bireysel olarak kullanmanın herhangi bir sakıncası varmıdır?

Programı kenidi bilgisayarınıza kurup bireysel olarak kullanmanızda herhangi bir sakınca yok. yanlız bireysel hattınızdan herhanigi bir şirket adına toplu sms gönderemezsiniz. sadece kendi adınıza mesaj gönderebilirsiniz. Bireysel hattınızı kullanarak başka şirket, kurum veya kuruluşlar adına mesaj gönderme kanunen yasaklanmıştır.
sms icon

Programı kurumsal olarak kullanmanın herhangi bir sakıncası varmıdır?

Hattınızı kurumsal olarak almışsanız kanunen harhangi bir sıkıntısı yok. bundan sonra cep telefonu operatörlerinin sözleşmede belirtiği hükümler geçerli olmaktadır.
sms icon

Cep telefonu hattımı başka operatörlerin modemi ile kullanabilir miyim?

Evet. SIM kartınızı başka bir operatöre ait mobil modeme takarak kullanabilirsiniz.
 
 
Hızlı Erişim Linkleri
Mercan Yazılım Hızlı Erişim